Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 03 грудня 2019 року


Місцеві2019.12.03

До уваги калушан!  Проект програми національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання дітей та молоді м. Калуша у 2020 році.

Пропонуємо ознайомитись з програмою і свої пропозиції та зауваження до неї надсилати на адресу управління фізкультури, молоді та спорту міської ради :kalushsport@ukr.net.

кількість переглядів: 148 | Детальніше>


Місцеві2019.12.03

2 грудня  за підтримки міського голови Ігоря Матвійчука в нашому місті пройшов соціальний мистецький проект «Творімо добро разом».

У цей день сповнилися найзаповітніші мрії багатьох учасників заходу, адже вони вперше вийшли на велику сцену. Зробити перший крок, відчути себе справжніми артистами допомагали відомі митці нашого міста : Наталія Малинка, Леся Ланик, Наталія Левінська, Надія Кецман студенти Калуського коледжу культури і мистецтв. Учасники проекту виявили неабиякий хист до танцю, пісень, художнього читання та декоративно – прикладного мистецтва.

2 грудня  за підтримки міського голови Ігоря Матвійчука в нашому місті пройшов соціальний мистецький проект «Творімо добро разом».

кількість переглядів: 138 | Детальніше>


Місцеві2019.12.03

Складено припис за порушення Правил благоустрою та утримання території міста Калуша

В ході обстеження території міста працівниками відділу благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради на майдані Шептицького,9 де знаходиться приміщення колишнього відділення ПАТ «Промінвестбанку» виявлено захаращення території сміттям та сухою рослинністю.

Складено припис за порушення Правил благоустрою та утримання території міста Калуша

кількість переглядів: 212 | Детальніше>


Місцеві2019.12.03

Змінили місце проживання - повідомте органи податкової служби!

Громадяни, в яких відбулись зміни в реєстраційних даних, зокрема місце проживання, зобов’язані протягом місяця проінформувати про це органи податкової служби. Для цього їм необхідно подати до ДПІ за місцем реєстрації заяву за формою № 5ДР. Про це нагадують в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

кількість переглядів: 111 | Детальніше>


ОГОЛОШЕННЯ2019.12.03

Запрошуємо до обговорення проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки пл. 0,3448 га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на площі Героїв,16 в м. Калуші.

Проект детального планування території розроблений з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами. Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, зміни цільового призначення земельної ділянки.

кількість переглядів: 229 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko