Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 21 грудня 2018 року


Служба 1012018.12.21

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!

Традиційно, у грудні українські крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема піротехнічними виробами. Яскраві обгортки та передсвятковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми. Тож, з метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів, рятувальники ДСНС України нагадують елементарні правила безпечного їх використання:

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!

кількість переглядів: 169 | Детальніше>


Служба 1012018.12.21

Будьте обережні на зимових водоймах!

Стовпчик термометра за вікном наразі показує мінусову температуру. Більшість стоячих водойм на Івано-Франківщині скуті кригою. Швидкоплинні гірські та спокійніші рівнинні ріки лід скував лише біля берегів. Рибалити, ковзатися чи й просто виходити на його поверхню смертельно небезпечно, проте на це, на жаль, зважають не всі. У рятувальників особливу тривогу викликають любителі зимової підлідної риболовлі.

Будьте обережні на зимових водоймах!

кількість переглядів: 157 | Детальніше>


Служба 1012018.12.21

Рятувальники нагадують основні правила пожежної безпеки у побуті

Шановні мешканці краю! З відчутним зниженням температурних показників значно збільшується кількість випадків пожеж у побуті. В першу чергу завдяки тому, що самі ж громадяни нехтують елементарними правилами безпеки: використовують несправні обігрівачі, не слідкують за перевантаженням електромереж та справністю пічного опалення. Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, а також вражаючого зростання показника загибелі громадян, Калуський МРВ УДСНС в області закликає українців дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті!

Рятувальники нагадують основні правила пожежної безпеки у побуті

кількість переглядів: 146 | Детальніше>


Місцеві2018.12.21

Що таке наставництво і хто такий наставник?

Однією із актуальних форм роботи з дітьми-сиротами, які виховуються в інтернатних закладах є наставництво. Наставництво допомагає дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, в засвоєнні соціальних ролей, норм та моделей поведінки, прийнятих у суспільстві, та ґрунтується на принципах взаємної згоди, поваги, довіри між наставником та дитиною. Наставництво – це добровільна безоплатна діяльність. Кожен, хто має бажання та можливість – може стати другом дитині, яка позбавлена батьківського піклування: відвідувати її, проводити з нею дозвілля, допомагати із навчанням.

Що таке наставництво і хто такий наставник?

кількість переглядів: 148 | Детальніше>


Місцеві2018.12.21

Обережно крижані бурульки!

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради попереджує, що падіння снігу або льоду з даху може призвести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Рекомендуємо:

Обережно крижані бурульки!

кількість переглядів: 149 | Детальніше>


Місцеві2018.12.21

«В очікуванні дива – робіть самі добрі справи»

Багато добрих справ в День Святого Миколая відбувалися в нашому місті. Впродовж всього дня, до величного запалення центральної ялинки, дітлахи отримували вітання та солодкі подарунки. За дорученням міського голови Ігоря Матвійчука, Ангелята в ПК «Юність» підводили до Святого Миколая за подарунками дітей на організовану управлінням освіти та культури дійстві. Працівники культури подарували всім гостям неймовірно феєричну казку «Дива на Миколая». Частина юних калушан була відзначена цукерковими подарунками від міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. Завітали з подарунками представники Миколая від Калуського християнського благодійного фонду "Любов і Милосердя — Карітас", яких організували депутат Калуської міської ради Олег Савка, декан Калуської УГКЦ Михаїл Бігун та священнослужителі Василь та Іван Бігуни.

«В очікуванні дива – робіть самі добрі справи»

кількість переглядів: 176 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko