Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 20 грудня 2018 року


Місцеві2018.12.20

Святкова зустріч в Університеті третього віку з нагоди дня Святого Миколая.

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.

Святкова зустріч в Університеті третього віку з нагоди дня Святого Миколая.

кількість переглядів: 166 | Детальніше>


Місцеві2018.12.20

Відбулося засідання міської комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м. Калуша.

У середу, 19 грудня 2018 року в м. Калуші у кабінеті заступника міського голови Руслани Вайди (вул. Шевченка,6) під її головуванням відбулося засідання міської комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м. Калуша. Членами комісії було розглянуто інформаційні матеріали стосовно суб’єктів господарської діяльності м. Калуша по яких існують ризики порушення вимог законодавства про працю, зокрема, комісією опрацьовано інформації Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області щодо страхувальників які нараховували заробітну плату менше мінімальної, по яких у застрахованих осіб відсутні нарахування заробітної плати у звітному місяці, у яких застраховані особи виконували роботи (надавали послуги) за договорами цивільно-правового характеру. Комісією опрацьовано переліки (списки) суб’єктів господарювання, в яких заробітна плата є нижчою від законодавчо встановленого мінімуму, наданих Калуським управлінням ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

кількість переглядів: 161 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.12.20

Інформація про виконання робіт з 10.12.2018р. по 14.12.2018р. КП  «ЖЕО № 4»

Потоковий ремонт: Проведено роботи по ремонту сходових кліток в будинках на вул.Б.Хмельницького,14/2під.;вул.В.Стуса,3/5під.На даний час ремонт сходових кліток проводиться на вул.Пушкіна,3а/2під.;вул.С.Стрільців,7/6під. Проведено роботи по ремонту мереж системи центрального опалення, ремонту і заміні стояків та підводок до батарей. Проводилась заміна запірної арматури на мережах опалення,проводились роботи по відновленні теплопостачання квартир. Роботи проведено в 25 житлових будинках за адресами:

кількість переглядів: 170 | Детальніше>


Місцеві2018.12.20

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Відповідно до рішень міської ради від 29.03.2012 року №1069 «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші» (із змінами та доповненнями) та конкурсної комісії з визначення переможців комерційного конкурсу на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші від 19.12.2018 року оголошується комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші.

кількість переглядів: 211 | Детальніше>


Місцеві2018.12.20

Відбулося відкриття новорічно-різдвяних свят «Зима у Калуші».

19 грудня 2018 року на Площі Героїв театралізованою програмою «На свято Миколая» відбулося відкриття новорічно-різдвяних свят «Зима у Калуші». Святковий настрій калушанам та гостям міста створювали своїми виступами народний ансамбль танцю «Мереживо», зразкові вокальні студії «Дебют», «Ліра», «Дует», колектив Калуської дитячої музичної школи, казкові герої та традиційні гості свята Святий Миколай та його помічники.

Відбулося відкриття новорічно-різдвяних свят «Зима у Калуші».

кількість переглядів: 242 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko