Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 13 грудня 2018 року


Місцеві2018.12.13

Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій,

12.12.2018 року в управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди, відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг на житлово-комунальні послуги в порядку винятку. На засіданні комісії розглянуто 155 звернень громадян, а саме: державних соціальних допомог 2 заявникам житлову субсидію на оплату житлово- комунальних послуг – 153 заявникам із них:

кількість переглядів: 196 | Детальніше>


План заходів2018.12.13

План заходів щодо підготовки  та відзначення у 2018 році в місті Дня ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

кількість переглядів: 204 | Детальніше>


Місцеві2018.12.13

«Пакунки малюка»

13.12.2018 року з департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА до управління соціального захисту населення Калуської міської ради надійшло 154 «пакунки малюка». Спільними зусиллями працівників управління соцзахисту населення, працівників територіального центру соціального обслуговування м.Калуша та представників муніципальної варти було організовано доставку та складування таких пакунків до приміщення управління.

«Пакунки малюка»

кількість переглядів: 170 | Детальніше>


Місцеві2018.12.13

Складено приписи за порушення правил благоустрою та утримання території міста Калуша

Відповідно до розпорядження міського голови від 15.08.2017 року №254-р «Про створення тимчасової комісії із визначення джерел забруднення та причин обміління річки Млинівка» працівниками відділу благоустрою та закупівель управління житлово–комунального господарства Калуської міської ради спільно з працівниками управління надзвичайних ситуацій міської ради складено приписи за порушення правил благоустрою та утримання території міста Калуша, а саме порушення розділу 7, пункту 7.2.1, на об’єкті благоустрою юридичним особам (їх філіям, відділенням), фізичним особам-підприємцям, а також громадянам забороняється захаращувати територію міста, власні та прилеглі території будівельними, в тому числі сипучими матеріалами, конструкціями, тарою, сільськогосподарською сировиною, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, накопиченням снігу та криги, влаштовувати звалища, складання гною. У разі не усунення даного порушення, на порушника буде складено адміністративний протокол та передано на розгляд адміністративної комісії створеної при виконавчому комітеті Калуської міської ради.

Складено приписи за порушення правил благоустрою та утримання території міста Калуша

кількість переглядів: 188 | Детальніше>


Щотижнева інформація про роботу2018.12.13

Інформація про виконання робіт з 03.12.2018р. по 07.12.2018р.  КП  «ЖЕО № 4»

Потоковий ремонт: Проводяться роботи по ремонту сходових кліток в будинках на вул.Б.Хмельницького,14/2під.;вул.В.Стуса,3/5під.;вул.Пушкіна,3а/2під. Проведено роботи по ремонту мереж системи центрального опалення, ремонту і заміні стояків та підводок до батарей. Проводилась заміна запірної арматури на мережах опалення,проводились роботи по відновленні теплопостачання квартир. Роботи проведено в 41 житлових будинках за адресами:

кількість переглядів: 176 | Детальніше>


Місцеві2018.12.13

Шановні мешканці міста Калуша!

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради повідомляє, що 20 грудня 2018 року в м. Калуш запланована нарада за участю виконавців науково-проектних робіт, виконаних у 2018 році по вирішенню екологічних проблем на території гірничо-технологічних об’єктів колишнього Калуського калійно-магнієвого виробництва.

кількість переглядів: 186 | Детальніше>


Місцеві2018.12.13

Управління з питань надзвичайних ситуацій  Калуської міської ради повідомляє

Шановні жителі міста Калуша та гості, у зв’язку із погіршенням погодних умов, а саме опадів у вигляді снігу, місцями налипання мокрого снігу та ожеледі, приріст снігового покриву становитиме 8-15 см., температура вдень близько 0°С, вночі від -1 до -3, на найближчі дні прогнозуються значні опади снігу, будьте обережні при виході на вулицю, старайтесь пересуватись тільки розчищеними від снігу доріжками, щоб уберегтися від травм під час ожеледиці.

Управління з питань надзвичайних ситуацій  Калуської міської ради повідомляє

кількість переглядів: 169 | Детальніше>


Місцеві2018.12.13

Зустріч з представниками релігійних організацій міста Калуша

12 грудня 2018 року в Палаці культури «Мінерал» відбулась зустріч з представниками релігійних організацій міста Калуша. До присутніх священнослужителів міста звернулась заступник міського голови Любов Максимович з пропозицію ознайомитись з запланованими заходами новорічно-різдвяних свят «Зима у Калуші», які відбуватимуться у нашому місті протягом грудня 2018 року - січня 2019 року.

кількість переглядів: 173 | Детальніше>


ОГОЛОШЕННЯ2018.12.13

Шановні калушани! Нагадуємо, що триває конкурс на краще новорічне оформлення вітрин, фасадів та прилеглих територій будівель у місті Калуш «Краща новорічно-різдвяна вітрина»

Мета конкурсу – формування привабливого зовнішнього вигляду міста Калуш, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей міста під час новорічних та різдвяних свят, надання можливості громадянам реалізувати свій творчий потенціал та з метою покращення благоустрою міста Калуш.

Шановні калушани! Нагадуємо, що триває конкурс на краще новорічне оформлення вітрин, фасадів та прилеглих територій будівель у місті Калуш «Краща новорічно-різдвяна вітрина»

кількість переглядів: 173 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko