Версія для слабозорих Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 06 грудня 2018 року


Місцеві2018.12.06

«Твоє майбутнє у твоїх руках»

04 грудня 2018 року в конференц-залі Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання круглого столу для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на тему: «Твоє майбутнє у твоїх руках». Ведуча заходу, директор КМЦСССДМ Галина Дидич, окреслила важливість розуміння проблем осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та відкритість до спілкування всіх присутніх.

«Твоє майбутнє у твоїх руках»

кількість переглядів: 179 | Детальніше>


Місцеві2018.12.06

Нарада освітян у міського голови

05 грудня міський голова Ігор Матвійчук провів робочу нараду з директорами закладів загальної середньої освіти. Серед ряду питань порядку денного ключовими були завершення 2018 бюджетного року, проблеми та ризики, які виникали в умовах самостійного ведення фінансово-господарської діяльності та шляхи їх вирішення у 2019 році.

кількість переглядів: 155 | Детальніше>


Місцеві2018.12.06

Міськрайонна інтелектуально-патріотична гра «Дзвони пам’яті»

Напередодні Дня Збройних Сил України 05 грудня 2018 року в читальній залі Калуського політехнічного коледжу за підтримки Калуської міської ради та Калуської районної державної адміністрації зібралися учасники АТО, сім’ї загиблих в зоні АТО, учні, вчителі закладів освіти Калущини , громадськість для вшануваннявсіх, хто віддав життя у боротьбі за вільну, демократичну Україну.

Міськрайонна інтелектуально-патріотична гра «Дзвони пам’яті»

кількість переглядів: 215 | Детальніше>


Центр громадського здоров"я 2018.12.06

Про вітряну віспу

Інфекційна хвороба дитячого віку, яка найчастіше зустрічається, це вона - вітряна віспа або, як її називають в народі, вітрянка. Перехворіти вітрянкою людина може лише раз в житті, після чого в організмі виробляється довічний стійкий імунітет до збудника вітряної віспи. Найчастіше вітрянкою хворіють саме в дитячому віці, а протікає вітряна віспа у дітей значно легше, ніж у дорослих. Збудник вітрянки – вірус, який передається повітряно-краплинним шляхом, тобто через верхні дихальні шляхи і слизові оболонки, в тому числі, і через слизову очей. Саме через цю здатність легкого розповсюдження вірусу захворювання і отримало свою назву вітряної віспи або вітрянки. Найчастіше на вітрянку хворіють діти молодшого віку, які відвідують дитячі садки або школи.

Про вітряну віспу

кількість переглядів: 204 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko