Послуги

Місце надання послуги
м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 52 (основний офіс)
Вартість послуги
Безоплатно
Термін надання послуги
10 робочих днів з дня отримання Управлінням архітектури та містобудування Калуської міської ради комплекту документів, передбаченого пунктом 9
Результат надання послуги
Видача паспорта прив’язки тимчасової споруди (ТС) для провадження підприємницької діяльності Або: Відмова у видачі паспорта прив’язки тимчасової споруди (ТС) для провадження підприємницької діяльності.

Документи

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява на ім’я начальника управління архітектури та містобудування Калуської міської ради - головного архітектора з реквізитами замовника (ПІП, адреса, контактна інформація, вид господарської діяльності).
  2. Схема розміщення ТС - графічні матеріали, виконані на топографо-геодезичній основі М 1:500 суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, які відображають розміщення ТС із прив’язкою до місцевості (будівлі, споруди, інженерні мережі тощо), планувальними обмеженнями та зазначенням заходів щодо благоустрою та озеленення прилеглої території (розташування квітників, під’їздів, урн, влаштування дорожнього покриття або мощення фігурними елементами тощо).
  3. Ескізи фасадів ТС у кольорі М 1:50 (для стаціонарних ТС), які виготовляє суб’єкт господарювання, що має ліцензію на виконання робіт, або архітектор, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат або фотофіксацію (для пересувних ТС).
  4. Схема благоустрою прилеглої території, складена замовником або суб’єктом підприємницької діяльності, який має відповідну ліцензію, архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів України»
  5. Технічні умови щодо інженерного забезпечення ТС, отримані замовником у балансоутримувача відповідних мереж (за наявності).
  6. Витяг з протоколу засідання конкурсної комісії з визначення переможців комерційного конкурсу на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (за наявності), або копія рішення виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд.
  7. Копія кваліфікаційного сертифікату архітектора.

      8. документи на землекористування (за наявності).

 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги

  Закони України

  Закон України «Про місцеве самоврядування», Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про адміністративні послуги», Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,

  Акти Кабінету Міністрів України

  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг», Постанова Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» від 30.03.1994 №198,  Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» (зі змінами від 23.11.2020 №284).

  Акти центральних органів виконавчої влади

  -

  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

  Рішення Калуської міської ради від 28.05.2020 № 3139 «Про затвердження нової редакції Положення про управління архітектури та містобудування Калуської міської ради», рішення Калуської міської ради від 30.07.2020 №3332 «Про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Калуської міської ради (зі змінами від 23.12.2020 №139 та від 23.12.2020 №137 «Про внесення змін до структури виконавчого комітету калуської міської ради»), рішення Калуської міської ради від 29.03.2012 №1069 «Про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші» (зі змінами від 10.12.2020 №31)